Kontakt

Martin Stránský
Dragounská 19
350 02 CHEB
Mobil: +420 602 945 844
Tel./Fax: +420 354 435 261
E-mail: topena@seznam.cz
Skype: stransky.martin

Naši partneři

RI Okna - náš partner

Kotle na dřevoplyn, krbová kamna

Kotel ATMOS

Zajišťujeme dodávky a montáže kotlů na dřevoplyn a krbových kamen ATMOS. Kotle jsou určeny ke spalování dřeva, uhlí, dřevěných briket, krby ke spalování dřeva a pelet. Krby jsou vyráběny i s vodním výměníkem 8,5kW (možno připojit k ústřednímu vytápění). Podrobné informace naleznete na internetových stránkách www.atmos.cz.

Proč kotel Atmos — výhody a poznatky

  • Vysoká účinnost kotle 81 – 89% v regulačním rozsahu 30 – 100% výkonu. (Na rozdíl od klasických prohořívacích kotlů zastaralé konstrukce, u kterých se účinnost v praxi pohybuje okolo 65 – 70%.
  • Ekologický provoz. Zplynovací kotle dosahují nízké emisní hodnoty znečištění.
  • Komfort topení a snadná obsluha. Do zplynovacích kotlů,díky jejich vysoké účinnosti a velikosti příložného prostoru, postačí přikládat palivo dvakrát až třikrát denně. K topení můžeme standartně použít polena o délce 330-1000 mm,podle typu kotle. Kotel lze ovládat pomocí prostorového termostatu umístěného v referenční místnosti.

Zpracování cenové nabídky

Na všechny naše činnosti vám bezplatně zpracujeme podrobnou věcnou a cenovou nabídku, kde jsou jednotlivě všechny položky vyspecifikovány. Cenu námi předloženou garantujeme, tedy nenavyšujeme.

Vyúčtování za služby

Všechen použitý materiál a zařízení je účtováno dle platné legislativy, se zvýhodněnou DPH pro bytovou výstavbu.